KEITH THOMSON BAND

Propozycja dla każdego, kto chcę zanurzyć się w wysokiej klasy dźwięki bluesa i rocka. Keith Thomson to angielski muzyk, od ponad 25 lat goszczący na scenach w całej Europie. Łączny dorobek artysty 10 wydanych albumów. Ostatni bluesowo – rockowy projekt „Catch the Fire” pozwala posłuchać muzyki Keith Thomson band wraz z gościnnie występującymi na krążku  Buddy Whittington (John Mayall itp.) oraz wschodzącą gwiazdę Laurence Jones.
Keith i zespół wielokrotnie koncertowali w Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Polsce, USA i Wielkiej Brytanii. Wystąpili również na kilku dużych festiwalach w Chorwacji, w tym na Międzynarodowym Festiwalu Gitar Baska, festiwalach Umag i Kastav Blues. Także w Słowenii na prestiżowym “Postonja Blues Festival” z “Ten Years After” i “Paul Lamb and the Kingsnakes”, Suwalskim i Krosnowskim Festiwalem w Polsce oraz Jeremy Spencer (Fleetwood Mac), Clarksdale Blues Festival, USA, Colne R & B festival w Lancashire, Swanage, Banbury Upton i Gloucester Blues Festivals w Wielkiej Brytanii.
Keith  posiada również swój wkład na scenie lub w nagraniach do projektów dla: Spooky Tooth, Mike’a D’Abo, Steve’a Winwooda, Ruby Turner, Larry’ego Burtona, Dave’a Markee i Henry’ego Spinettiego (Eric Clapton Band i Tina Turner) Grega Ridleya z Humble Pie, The Groundhogs, Robbie Blunt, (Robert Plant) Luther Grosvenor z Mott The Hoople, Gino Washington i wielu innych

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *