Muzyka otaczała ją od zawsze w domu pełnym winyli i kompaktów swojego ojca. Jako nastolatka przez pewien czas zajmowała się sportem wyczynowym, w którym odniosła kilka drobnych sukcesów. Jednak muzyka zaczęła odciskać coraz większe piętno na jej życiu, zaczęła śpiewać różne stylistycznie utwory, aż w końcu z kolegami założyła zespół metalowy.

Po kilkunastu koncertach, nagraniu kilku utworów demo, los rzucił ją na Wyspy Brytyjskie, gdzie odmieniła nieco swoje zapatrywania muzyczne. Magda odkryła Amy Winehouse i to był strzał w dziesiątkę. Dysponując najniższym głosem kobiecym – kontraltem – zaczęła szukać inspiracji soulowo-jazzowych u artystów z lat 40-50tych. Rozwinęła swoje umiejętności językowe i po powrocie do kraju starała się szlifować warsztat wokalny

W 2017 roku pojawiła się na castingu 10 edycji programu Mam Talent, udowadniając jury, publiczności i samej sobie, że to był dobry wybór. Po pierwszych próbach stworzenia własnego repertuaru, odłożyła jednak prace nad nim, bo chęć występowania i bycia na scenie zdecydowanie wzięła górę.

Magda obecnie pracuje nad projektem Tribute To Winehouse, poświęconym twórczości jej ulubionej artystki. Wkrótce będzie można ją zobaczyć na koncertach.

OFERTA

Występy wokalne na małej i dużej scenie w klimatach muzycznych Jazza i Bluesa, a także projekty cover-band konkretnych artystów (np. Amy Whinehouse).

Artystka dysponuje pełnym akompaniamentem muzycznym:gitara, gitara basowa, perkusja, pianino.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *