FAIRIES

Niezwykła propozycja dla wszystkich ceniących w muzyce magię i delikatność. Zespół zabiera słuchacza w najdalsze zakątki jego własnego serca, sprawia, że każdy może oddać się refleksji wprowadzając się w pozytywny stan, a pozbywając negatywnych emocji. Fairies to nie jest zwykły zespół, to magia, którą chcą się podzielić ze swoimi słuchaczami.
Zespół założyły siostry Findysz, które od najmłodszych lat dzieliły pasję do muzyki. Żadna z nich nie zrezygnowała z pasji postanawiając kształcić się w branży związanej z muzyką. Małgorzata jest wykwalifikowaną pianistką, Występowała na wielu festiwalach m.in. Bebersee Music Festival (Niemcy), IKIF Music Festival w programie masterclass (NYC, USA), w Goeteborgu (Szwecja), w niezależnych koncertach na Łotwie (Daugavpils); pianistka grała podczas Marcowych Dni Muzycznych na Międzynarodowym festiwalu w Russe (Bułgaria – masterclass), na festiwalu Piano Duo w Gdańsku. Będąc członkiem duetu fortepianowego Sumlińska&Findysz, pianistki grały koncerty oraz nagrały płytę z dziełami m.in. Chopina, Beethovena, Mozarta, Lutosławskiego, Schuberta, Czernego, Shostakovicha oraz Rachmaninoffa itp..  natomiast jej siostra Agnieszka wokalistką estradową, która z kolei Pracowała w wielu Teatrach w Polsce tj. Teatr Polski w Poznaniu, Teatr Trzyrzecze w Białymstoku Teatr Rampa w Warszawie, Teatr Muzyczny Roma w Warszawie, Teatr PWST w Krakowie etc. Agnieszka grała w filmach (Wildflower, Kosmos, Unvroken wings, Homeless) oraz serialach. Filmy z jej udziałem wyświetlane były na Polish Film Festiwal in LA (USA), Chelsea Film Festiwal in NYC (USA), Akbank Kisa Film Festiwal in Istanbul. Agnieszka wzieła udział w wielu międzynarodowych warsztatach aktorskich oraz muzycznych z ludźmi z całego świata.
Skład uzupełnia Michael Latham, który Mieszka i pracuje w Nowym Jorku jako producent muzyczny oraz gitarzysta. Występował jako muzyk sesyjny (gitarzysta i wokalista) na całym świecie- w Europie, Azji, Australii oraz Stanach Zjednoczonych.

Skład zespołu:
Małgorzata Findysz
Agnieszka Findysz
Michael Latham

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *